Producenci
Automaty BHP

Jeden automat wiele możliwości

Automaty to nowatorskie urządzenia vendingowe. Nasze automaty mogą wydawać produkty każdego typu, od środków BHP przez narzędzia i materiały pomocnicze, po biurowe i eksploatacyjne. Wszystko to co w firmach produkcyjnych generuje kaszty i powinno znajdować się pod kontrolą. Oprogramowanie jest aplikacją stwarzającą szeroki możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb przemysłu.

Dostęp 24h/7 – wydawanie produktów BHP niezależnie od godzin pracy magazynu

Magazyn pod kontrolą – ograniczenie zapasów magazynowych i dokładny monitoring przepływów produktów

Zmniejszenie zużycia produktów nawet o 50% - dzięki pełnej kontroli pobrań i możliwości ustalania limitów odrębnie dla każdego pracownika

Natychmiastowe generowanie raportów – możliwość tworzenia zestawień użytecznych dla działu zakupów, służby BHP, controllingu i księgowości

Uproszczenie organizacji zaopatrzenia – stały dostęp do aktualnego stanu magazynu

Oszczędność czasu – ograniczenie do minimum działań związanych z obsługą wydań

Brak pomyłek – każdego produktu używają wyłącznie pracownicy zajmujący odpowiednie stanowiska

Aplikacja IDS (Pełny Opis):

Wraz z automatem wydającym dostarczamy oprogramowanie IDS. Narzędzie umożliwia łatwe zarządzanie danymi oraz szybką komunikację między serwerem, a maszynami dystrybuującymi produkty.

Aplikacja uruchomiona jest na serwerze. Dostarcza ona maszynom bieżących, kompletnych danych operacyjnych na temat produktów i ich kategorii, praw użytkowników oraz stanów magazynowych. Informacje te są wykorzystywane do dystrybucji towarów wśród pracowników. Komunikacja odbywa się za pomocą sieci LAN, GSM lub Wi-Fi. Maszyna za pomocą dedykowanego API komunikuje się z aplikacją IDS. Dostarcza ona wymagane dane, zapisuje przesyłane parametry oraz czuwa nad integralnością systemu. Połączenie jest szyfrowane, a każda z maszyn – autoryzowana.

Aplikacja pozwala na zarządzanie poszczególnymi produktami, kategoriami produktów, pracownikami, kartami RFID oraz użytkownikami systemu. Definiowanie, generowanie i drukowanie dowolnych raportów. Stały wgląd w stany magazynowe. Automatyczne przekazywanie informacji o zawartości maszyny wskazanej osobie.

Kluczowe funkcje automatycznych magazynów:

Możliwość personalizacji limitów pobrań – w zależności od stanowiska pracy, dla każdego pracownika posiadającego kartę zbliżeniową.

Prowadzenie ewidencji dystrybucji – dzięki połączeniu automatu z serwerem administrator systemu zyskuje stały dostęp do danych. Dystrybuowane produkty aktualizowane są w czasie rzeczywistym.

Panel administracyjny- umożliwia generowanie i przeglądanie raportów z danymi filtrowanymi według pożądanego kryterium np. pracownika lub działu w firmie.

Współpraca z wieloma typami kart – interfejs identyfikujący użytkownika wyposażony jest w czytnik obsługujący większość standardowych kart zbliżeniowych. System umożliwia zintegrowanie urządzenia z rozwiązaniami niestandardowymi .

Wiele interfejsów sieciowych – w zależności od infrastruktury sieciowej obiektu. Urządzenie można podłączyć do serwera za pomocą interfejsu Ethernet, Wi-Fi lub modemu GSM.

Możliwość rozbudowy - automat z ekranem i panelem dotykowym można rozbudować o jednostki pomocnicze nie posiadające panelu użytkownika

Wydawanie i przyjmowanie produktów – oprogramowanie posiada funkcję zwrotów błędnie pobranych produktów. Umożliwia również przekazywanie informacji o jakości zwracanego produktu.

Budowa naszych automatów została dokładnie przemyślana pod kątem:

Łatwego serwisowania – maszyna jest wykonana z modułów

Intuicyjności obsługi – dzięki dużemu wyświetlaczowi z wbudowanymi przyciskami dotykowymi

Wieloletniej wytrzymałości – wykonana ze stali maszyna jest odporna nawet na bardzo duże obciążenia

Oszczędności energii – komputer przemysłowy oraz wszystkie elementy elektryczne pobierają tylko 15W

Kompatybilności z wiodącymi systemami operacyjnymi – maszyna współpracuje z systemem Windows i Linux

Komfortu i sprawności załadunku – w maszynach stosujemy drzwi asymetryczne, które zapewniają widok na wyświetlacz przy jednoczesnym otwarciu jednej połowy

 Szczegółowe informacje każdego automatu w formacie PDF:

Automat vendingowy D1080

Automat vendingowy D540

Automat vendingowy L40

Automat vendingowy S1610

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl