Produkt dnia
BRIXTON FLASH BLUZA DRESOWA ODBLASKOWA
BRIXTON FLASH BLUZA DRESOWA ODBLASKOWA

104,50 zł

84,96 zł

szt.
C105 - Elastyczny pasek do spodni
C105 - Elastyczny pasek do spodni

23,20 zł

18,86 zł

szt.
Producenci
Automaty BHP

Jeden automat wiele możliwości

Automaty to nowatorskie urządzenia vendingowe. Nasze automaty mogą wydawać produkty każdego typu, od środków BHP przez narzędzia i materiały pomocnicze, po biurowe i eksploatacyjne. Wszystko to co w firmach produkcyjnych generuje kaszty i powinno znajdować się pod kontrolą. Oprogramowanie jest aplikacją stwarzającą szeroki możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb przemysłu.

Dostęp 24h/7 – wydawanie produktów BHP niezależnie od godzin pracy magazynu

Magazyn pod kontrolą – ograniczenie zapasów magazynowych i dokładny monitoring przepływów produktów

Zmniejszenie zużycia produktów nawet o 50% - dzięki pełnej kontroli pobrań i możliwości ustalania limitów odrębnie dla każdego pracownika

Natychmiastowe generowanie raportów – możliwość tworzenia zestawień użytecznych dla działu zakupów, służby BHP, controllingu i księgowości

Uproszczenie organizacji zaopatrzenia – stały dostęp do aktualnego stanu magazynu

Oszczędność czasu – ograniczenie do minimum działań związanych z obsługą wydań

Brak pomyłek – każdego produktu używają wyłącznie pracownicy zajmujący odpowiednie stanowiska

Aplikacja IDS (Pełny Opis):

Wraz z automatem wydającym dostarczamy oprogramowanie IDS. Narzędzie umożliwia łatwe zarządzanie danymi oraz szybką komunikację między serwerem, a maszynami dystrybuującymi produkty.

Aplikacja uruchomiona jest na serwerze. Dostarcza ona maszynom bieżących, kompletnych danych operacyjnych na temat produktów i ich kategorii, praw użytkowników oraz stanów magazynowych. Informacje te są wykorzystywane do dystrybucji towarów wśród pracowników. Komunikacja odbywa się za pomocą sieci LAN, GSM lub Wi-Fi. Maszyna za pomocą dedykowanego API komunikuje się z aplikacją IDS. Dostarcza ona wymagane dane, zapisuje przesyłane parametry oraz czuwa nad integralnością systemu. Połączenie jest szyfrowane, a każda z maszyn – autoryzowana.

Aplikacja pozwala na zarządzanie poszczególnymi produktami, kategoriami produktów, pracownikami, kartami RFID oraz użytkownikami systemu. Definiowanie, generowanie i drukowanie dowolnych raportów. Stały wgląd w stany magazynowe. Automatyczne przekazywanie informacji o zawartości maszyny wskazanej osobie.

Kluczowe funkcje automatycznych magazynów:

Możliwość personalizacji limitów pobrań – w zależności od stanowiska pracy, dla każdego pracownika posiadającego kartę zbliżeniową.

Prowadzenie ewidencji dystrybucji – dzięki połączeniu automatu z serwerem administrator systemu zyskuje stały dostęp do danych. Dystrybuowane produkty aktualizowane są w czasie rzeczywistym.

Panel administracyjny- umożliwia generowanie i przeglądanie raportów z danymi filtrowanymi według pożądanego kryterium np. pracownika lub działu w firmie.

Współpraca z wieloma typami kart – interfejs identyfikujący użytkownika wyposażony jest w czytnik obsługujący większość standardowych kart zbliżeniowych. System umożliwia zintegrowanie urządzenia z rozwiązaniami niestandardowymi .

Wiele interfejsów sieciowych – w zależności od infrastruktury sieciowej obiektu. Urządzenie można podłączyć do serwera za pomocą interfejsu Ethernet, Wi-Fi lub modemu GSM.

Możliwość rozbudowy - automat z ekranem i panelem dotykowym można rozbudować o jednostki pomocnicze nie posiadające panelu użytkownika

Wydawanie i przyjmowanie produktów – oprogramowanie posiada funkcję zwrotów błędnie pobranych produktów. Umożliwia również przekazywanie informacji o jakości zwracanego produktu.

Budowa naszych automatów została dokładnie przemyślana pod kątem:

Łatwego serwisowania – maszyna jest wykonana z modułów

Intuicyjności obsługi – dzięki dużemu wyświetlaczowi z wbudowanymi przyciskami dotykowymi

Wieloletniej wytrzymałości – wykonana ze stali maszyna jest odporna nawet na bardzo duże obciążenia

Oszczędności energii – komputer przemysłowy oraz wszystkie elementy elektryczne pobierają tylko 15W

Kompatybilności z wiodącymi systemami operacyjnymi – maszyna współpracuje z systemem Windows i Linux

Komfortu i sprawności załadunku – w maszynach stosujemy drzwi asymetryczne, które zapewniają widok na wyświetlacz przy jednoczesnym otwarciu jednej połowy

 Szczegółowe informacje każdego automatu w formacie PDF:

Automat vendingowy D1080

Automat vendingowy D540

Automat vendingowy L40

Automat vendingowy S1610

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl